top of page

KEMP SPORTS

V centru rekreační oblasti přehradní nádrže Hracholusky je situován sportovní areál Kemp sports, který se nachází v komplexu zařízení „Na hrázi“, který svým zázemím patří mezi nejlépe hodnocená turistická zařízení této kategorie v západních Čechách. Sportovní areál si pro návštěvníky připravil širokou nabídku sportovního vyžití.

IMG_5957.JPG

Minigolfové hřiště

Pro odpočinkovou rekreaci je připraveno krásné minigolfové hřiště s parkovou úpravou, které nabízí nejatraktivnější podobu této oblíbené hry na 18 betonových drahách o délce 12,5 m. Hřiště splňuje náročné parametry pro profesionální hru a je třetím svého druhu v České republice.

Tenisový kurt

Tenisový kurt s umělým povrchem Conipur a nočním osvětlením. Rádi Vám zapůjčíme tenisové rakety a míčky, navíc máte možnost pořádat i tenisové turnaje. Dopřejte si zdravého pohybu.

Beach volejbal

Novinkou roku 2017 je beach volejbalové hřiště, které je součástí areálu Kemp sports. Uspořádejte turnaj s rodinou nebo přáteli. Přijďte si k nám zahrát!

minigolf
tenis
volejbal

AKČNÍ PONDĚLÍ

Výhodné rodinné vstupné

Každé pondělí v červenci a v srpnu výhodné rodinné vstupné na minigolf.

2 dospělé osoby + 2 děti* = 180 Kč

* Děti do 15 let věku.

rekreace Hracholusky
akcni pondeli

CENÍK

Cena zahrnuje 1 vstup pro jednu osobu, pronájem drah, zapůjčení hracího náčiní + hrací karta.

Při hře minigolfu je zakázáno, aby si více hráčů půjčovalo jedno hrací náčiní mezi sebou.

Porušení tohoto zákazu bude posuzováno jako hra bez platného dokladu o zaplacení.

Na tenisový kurt je povolen vstup pouze ve vhodné sportovní obuvi. Zapůjčení hracího náčiní (raketa + míčky = 80 Kč).

Hracholusky minigolf

Otevírací doba areálu

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Rezervaci lze provést i mimo otevírací doby minigolfového hřiště a tenisových kurtů. Možnost rezervace areálu pro větší skupiny osob. Kontakty pro rezervaci naleznete zde.

Permanentky

Pro aktivní sportovce

  • permanentka tenis = 800 Kč

    • 6x 1 hodina

  • permanentka minigolf = 650 Kč

    • 10x vstup a hra 1 hodinu

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim permanentku do sportovního areálu Kemp sports!

sportování Hracholusky
sorts-permice

Mezi další sportovní aktivity, které lze v areálu TRANSKEMPu provozovat, patří například fotbal, volejbal či ping pong. Pro milovníky vodních sportů se nabízí možnost jachtingu, potápění či například vodního lyžování (v areálu se pravidelně každý rok pořádá mistrovství ve vodním lyžování).

V nedalekém okolí areálu je také možnost využít golfového hřiště Alfrédov, které je od kempu vzdáleno 20 km. Devítijamkové hřiště par 72 – je považováno za jedno z nejdelších v České republice při celkové rozloze 55 hektarů. Více informací lze nalézt na stránkách golfového hřiště Alfrédov.

Dalo by se na těchto řádcích ještě dlouho vyprávět, ale my pro Vás máme lepší návrh. Neváhejte a vypravte se nás navštívit, vždyť z metropole západních Čech je to k nám jen kousek.

bottom of page