top of page

Camping

Pro kempaře a karavanisty je zde k dispozici přibližně 100 míst pro stany a 100 míst pro obytné vozy a přívěsy. Vybírat můžete z rovinných nebo svahovitých ploch, z prosluněných či stinných míst, z míst v blízkosti vody či opodál. Jednoduše tak, abyste si kempování užili co nejvíce.

Vybavení kempu

Samozřejmostí je sociální budova, ve které se nacházejí sprchy a toalety. V kempu se dále nachází společenská místnost s televizí, kuchyňka s ledničkou, ploténkami a varnou konvicí a rovněž prádelna. 

K dispozici je také využití elektrických přípojek (230V), výlevky na biologický odpad, stojanu na mytí chemických WC a stojanu na pitnou vodu.

unnamed (10)_edited.jpg
.jpg

Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Prosíme, berte na vědomí, že v kempu je přísný zákaz jejich volného pohybu.

Milovníci večerních táboráků ocení početná ohniště. V případě zájmu Vám za poplatek rádi poskytneme dřevo na opékání. O jeho dostupnosti se informujte u pracovníků recepce. Zapomněli jste doma vidlice na opékání? Rádi Vám je zapůjčíme!

Ceník kempování

Uvedené ceny jsou platné vždy za 1 noc.

Důležité informace k ubytování

Místa pro kempování se nedají rezervovat. 

Opuštění kempu (check-out):

  • V případě příjezdu před 12:00 je nutné poslední den opustit kemp do 12:00.

  • V případě příjezdu po 12:00 je nutné poslední den opustit kemp do 14:00.

Rekreační poplatek obci Úlice ve výši 13 Kč/osoba/noc není součástí ceny za pokoj. Rekreační poplatek neplatí děti, studenti, osoby ZTP, osoby nad 75 let.

Sprchy za poplatek (10 Kč = 4 minuty).

Rozdělávání ohňů je povoleno na ohništích vyznačených patřičnou cedulí. Rozdělávání ohňů na jiných místech je přísně zakázáno. Grilování ve vlastním grilu je v kempu povoleno, při zajištění odpadávání uhlíků a dodržení bezpečné vzdálenosti od budov, chatek, vozidel, stanů či přívěsů. Gril umístěte nejméně 3 metry od zmiňovaných objektů

Prosíme, abyste oheň nenechávali bez dozoru. 

Noční klid začíná ve 22:00 a končí v 6:00.

Všechny ceny ubytování jsou včetně DPH.

bottom of page