Sportovní vyžití

V centru rekreační oblasti přehradní nádrže Hracholusky je situován sportovní areál Kemp sports, který se nachází v komplexu zařízení „Na hrázi“, který svým zázemím patří mezi nejlépe hodnocená turistická zařízení této kategorie v západních Čechách. Sportovní areál si pro návštěvníky připravil širokou nabídku sportovního vyžití.Minigolfové hřiště

Pro odpočinkovou rekreaci je připraveno krásné minigolfové hřiště s parkovou úpravou, které nabízí nejatraktivnější podobu této oblíbené hry na 18-ti betonových drahách o délce 12,5 m. Hřiště splňuje náročné parametry pro profesionální hru a je třetím svého druhu v České republice.

AKČNÍ PONDĚLÍ: Každé pondělí v červenci a srpnu rodinné vstupné (2 platící dospělé osoby + 2 děti zdarma) 150,- Kč/hodina hry.

Tenisový kurt

Tenisový kurt s umělým povrchem Conipur a nočním osvětlením. Rádi Vám zapůjčíme tenisové rakety a míčky, navíc máte možnost pořádat i tenisové turnaje. Dopřejte si zdravého pohybu.

Beach volejbal

Novinkou roku 2017 je beach volejbalové hřiště, které je součástí areálu Kemp sports. Přijďte si k nám zahrát!


Ceník

Sportovní areál Kemp sports
Vstup do areálu (vstup do rekreačního parku platí po celý den) 12,- Kč
Minigolf  
Hodina hry 80,- Kč
Každých dalších započatých 30 minut 30,- Kč
Pernamentka – 10x hodina 550,- Kč
- cena zahrnuje 1 vstup pro jednu osobu, pronájem drah, zapůjčení hracího náčiní + hrací karta
- při hře minigolfu je zákázáno, aby si více hráčů půjčovalo jedno hrací náčiní mezi sebou.
Porušení tohoto zákazu bude posuzováno jako hra bez platného dokladu o zaplacení
Tenis  
Hodina hry (max. 4 osoby) 180,- Kč
Každá další započatá hodina 150,- Kč
Pernamentka – 6x hodina vč. náčiní 800,- Kč
- na tenisový kurt je povolen vstup pouze osobám ve sportovní obuvi. V ceně zapůjčení kurtu je možnost využití šaten a sprchy po skončení hry. Zapůjčení hracího náčiní je možné (raketa + míče – 80,- Kč)
Beach volejbal  
Hodina hry 120,- Kč
Zapůjčení míče 30,- Kč

Otevírací doba pro minigolfové hřiště, tenisové kurty a beach volejbal

Duben - květen Pá-Ne 10.00 – 18.00
Červen Po-Čt 11.00 – 18.00
Pá-Ne 10.00 – 19.00
Červenec - Srpen Po-Ne 10.00 – 20.00
Září Pá-Ne 10.00 – 18.00

Rezervaci lze provést i mimo otevírací doby minigolfového hřiště a tenisových kurtů. Možnost rezervace areálu pro větší skupiny osob. Kontakty pro rezervaci neleznete zde.

Další sportovní aktivity

Mezi další sportovní aktivity, které lze v areálu TRANSKEMPU provozovat, patří například fotbal, volejbal či ping pong. Pro milovníky vodních sportů se nabízí možnost jachtingu, potápění či například vodního lyžování (v areálu se pravidelně každý rok pořádá mistrovství ve vodním lyžování).

V nedalekém okolí areálu je také možnost využít golfového hřiště Alfrédov, které je od areálu vzdáleno 20 km. Devítijamkové hřistě par 72 – je považováno za jedno z nejdelších v České republice při celkové rozloze 55 hektarů. Více informací lze nalézt na stránkách golfového hřiště Alfrédov - www.gcal.cz.

Dalo by se na těchto řádcích ještě dlouho vyprávět, ale my pro Vás máme lepší návrh. Neváhejte a vypravte se nás navštívit, vždyť z metropole západních Čech je to k nám jen kousek.